,

Meble drewniane to podstawa stylowego wystroju domu. Znajdują swoje zastosowanie w stylizacjach tradycyjnych i nowoczesnych. Masz problem z wybraniem odpowiednich mebli drewnianych? Zgłoś się do nas! Oferujemy szeroki wybór mebli o nowoczesnym i świeżym lub tradycyjnym i przytulnym charakterze. Surowiec, jakim jest drewno, występuje w wielu kolorach. Ciemne meble dębowe, ciepłe, słoneczne odcienie jesionu, jasne jabłonie mogą zostać dopasowane do każdego wnętrza. Pozwala to także na dobieranie mebli do rozmiaru mieszkania – jasne i smukłe meble powiększą optycznie mieszkania małe, ciemne i ciężkie meble dodadzą charakteru wnętrzom większym. Nie ważne, na jaki styl urządzania się zdecydujesz, na pewno dopasować można do niego meble drewniane.

Drewno to materiał z charakterem. Charakteryzuje się dużą trwałością. To surowiec nie tylko odporny, ale także podatny obróbce. Wiekowa tradycja wytwarzania mebli drewnianych obrodziła bogactwem form i wzorów. Ile ludzi tyle aranżacji. I Ty zdecyduj się na meble drewniane.

Witryny do salonu There are 4 products.

Showing 1 - 4 of 4 items

Drewno jest jednym z najczęściej stosowanych produktów, praktycznie w każdej dziedzinie przemysłowej. Od zarania dziejów wykorzystywane jest zarówno w rolnictwie do uprawy ziemi, poprzez kuchnię służąc za sztućce i naczynia po wysokiej jakości meble.
W dniu dzisiejszym jedne z najtrwalszych drzew występujących w naszym klimacie jakimi są dąb i jesion, zastępowane są dużo tańszymi półfabrykatami. Żaden z tych zamienników nie jest w stanie, całkowicie sprawdzić się jako jeden tych szlachetnych gatunków drewna. Zarówno narzędzia jak i meble wykonane z jesionu czy dębiny, cechują się dużą wytrzymałością oraz po odpowiednim wykończeniu, nabywają niezastąpionych walorów estetycznych cieszących oko. Nie tylko materiały zastępcze ale także inne gatunki drewna liściastego czy iglastego, nie są w stanie ich zastąpić.
Dąb dzięki swej twardości i gęstości, rewelacyjnie sprawdza się również jako materiał opałowy do tak ostatnio popularnych kominków. Również jesion, zbliżony gęstością i kalorycznością do dębiny, doskonale spełnia się w roli opału.