,

Fronty do szafek kuchennych

Przechadzając się po znajomych bardzo często dostrzegam pewien szkopuł, który nie do końca się mi podoba. Zdaję sobie sprawę, że życie w Polsce jest drogie i nikomu się nie przelewa, dlatego też nie rozumiem dlaczego ludzie tak chętnie zapożyczają się na zakup nowych mebli, który umówmy się – jest bardzo drogi. Nie szkodzi to jednak im w zapożyczaniu się, skoro istnieje masę innych, a przed wszystkim tańszych rozwiązań na aranżację własnego salony, pokoju czy sypialni.

Wraz z żoną mamy pewne doświadczenie w tym temacie i każdy z nas mógłby tu robić za eksperta, ale nie zamierzam się wymądrzać, tylko dać wam skuteczne rady jak rozwiązać ten problem – szczególnie gdy domowy budżet nie jest skłonny do większych inwestycji, a zawsze możemy kupować na raty (ale nie te bankowe). W dzisiejszym artykule będę rozwodził się na temat mebli, bo uważam, że nie ma potrzeby kupować nowych i drogich mebli skoro można wykorzystać stare szafki, dokupują do nich jedynie fronty do szafek kuchennych. Obniża to koszt naszego zakupu przynajmniej o 40-50 procent, a to jest chyba spora suma, koło której nie każdy przejdzie obojętnie – ja myślę, bo żyjemy w kraju, gdzie nikomu się nie przelewa, więc radzę zacząć oszczędzać, podobnie zresztą jak czynię to ja.

Po pierwsze powinniśmy się przespacerować po sklepach w poszukiwaniu fantastycznych promocji, czy wyprzedaży. Wbrew pozorom najlepszym do tego momentem jest troszkę dłuższy okres po pokazaniu nowych modeli lub odświeżonej serii. Oczywiści w tym momencie też możemy kupić końcówkę serii po znacznie zaniżonej cenie, ale uwierz mi i poczekaj troszkę dłużej – maksymalnie cztery miesiące – a na pewno ci się to opłaci. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że fronty do szafek nie są zbyt często przeceniane, więc to w naszym interesie jest pytać pracowników, kiedy można liczyć na jakąś promocję – być może trafimy na jakiegoś miłego sprzedawcę, który wbrew zasadom przyzna się, że na dniach będzie jakaś wyprzedaż. Warto też zaglądać do specjalnie zorganizowanych kącików wyprzedażowych. W niektórych sklepach jest wydzielona do tego strefa, gdzie znajdują się przedmioty z końcówek serii. Można tam nabyć ciekawe przedmioty w korzystnych cenach. Bardzo często znajdziemy tam tez i fronty, które notorycznie są zwracane przez klientów, którzy kupili ich po prostu za dużo. Niekiedy trafią się i uszkodzone sztuki, ale na takie zwyczajnie nie zwracajmy uwagi. Promocje w przypadku frontów sięgają nieraz 70 procent, ale jest to opcja tylko dla tych, którzy mają czas czekać i nie śpieszą się ze zmianą wyglądu swoich mebli. Polecamy naklejki na meble (kupisz je tutaj), które mogą idealnie spasować się we wnętrzu dziecięcym.

Warto tez zaznaczyć, że zmiana frontu może się odbyć tylko w przypadku, gdy mamy wcześniej zakupione stare meble. Nie powinno więc być problemów z wymianą tylko ich zewnętrznej części. Po takim zabiegu nasze mieszkanie faktycznie wygląda zupełnie inaczej – jak gdybyśmy kupili całkiem nowe meble. Uwierzcie mi, że ten trik stosuje już wiele osób i najwyraźniej się sprawdza – po co wyrzucać stare meble, skoro można z nich mieć jeszcze korzyść i zaoszczędzić nieco pieniędzy. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na wymianę frontów, gdy nie ma w ogóle mebli. W takim przypadku trzeba więc zdecydować się na nowe meble, co rzecz jasna nie jest tanim rozwiązaniem, ale innego wyjścia nie widzę. Ewentualnie można popytać wśród rodziny lub znajomych, czy nie wyrzucają przypadkiem starych mebli. Fronty mogą okazać się bezużyteczne, ale sama szafka już nie, a zabawa zaczyna się od nowa.

Fronty do szafek kuchennych There are 3 products.

Showing 1 - 3 of 3 items